Aparaty słuchowe na święta

Wiemy, że wszyscy aktualnie myślimy o prezentach świątecznych – może warto w tym czasie zastanowić się nad tym aby prezent który chcecie podarować najbliższym był dla niego wartościowy i żeby istniała możliwość używania go przez długi czas. Kup najbliższym aparaty słuchowe na święta 🙂

Zapraszamy Państwa do skorzystania z okazji i poprawienia możliwości komunikacji dla osoby z niedosłuchem. Świetnym pomysłem na prezent dla mamy/taty bądź babci/dziadka jest umożliwienie mu czynnego udziału w wigilii. Pozwól najbliższym cieszyć się radością bezproblemowej komunikacji, rozmowy. Przecież to właśnie o to chodzi przy wigilijnym stole.

Aparaty słuchowe pomogą w cieszeniu się rodzinną kolacją oraz rozmową z wnukami oraz ochronią rodzinę przed zgubnym wpływem niedosłuchu na życie.

Święta Bożego Narodzenia to czas dawania i przyjmowania. Chcemy razem z Państwem podarować radość Waszym najbliższym. Do każdej zakupionej pary aparatów słuchowych przed świętami dołączymy prezent dla Państwa ! Abyśmy wspólnie mogli poczuć radość nadchodzących świąt pomimo niesprzyjających okoliczności w tym roku.

Czy Państwo również uważacie, że aparaty słuchowe na święta to dobry prezent?

Cieszmy się nadchodzącymi świętami. Zapraszamy do kontaktu bądź odwiedzania nas osobiście – dla każdego na pewno znajdziemy jakieś dobre rozwiązanie czy pomoc przy problemach ze słyszeniem.

Jesteśmy również w stanie ustawić aparaty, które już Państwo macie na uszach !

Zapraszamy i pozdrawiamy w te coraz mroźniejsze dni !

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x