O nas

Centrum Słuchu SoundCare to firma, w której pracują osoby których misją i pasją jest pomoc osobom niedosłyszącym. Kluczem do udanej komunikacji jest dobre słyszenie. Pomagamy pacjentom z ubytkiem słuchu wrócić do korzystania z życia z radością. Protetyk słuchu to osoba, która zadba o Państwa słyszenie.

W gabinecie przy ulicy Kromera 57A pracuje pani Ada Szarkiewicz. 

Ukończyła studia kierunkowe na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu pod kierunkiem: Akustyka ze specjalizacją Protetyka Słuchu i Ochrona przed hałasem.
Następnie swoje umiejętności szlifowała w prywatnym gabinecie protetyki słuchu.
Kolejnym krokiem zawodowym była praca u dystrybutora aparatów słuchowych gdzie pełniła funkcję opiekuna klienta oraz trenera audiologicznego. Dzięki współpracy z producentem aparatów słuchowych miała okazje zapoznać się z nowinkami technologicznymi jak i naukowymi odnośnie aparatów, badań słuchu i terapii dla dzieci z zaburzeniami centralnego przetwarzania słuchowego (APD).

Pasjonuje się badaniem dzieci, dopasowaniem aparatów słuchowych u dzieci oraz pomiarami na uchu rzeczywistym. Bardzo cierpliwa, zawsze uprzejma, stara się dokładnie wyjaśnić problem rodzicom oraz pacjentom.

Dziś swoją wiedzą i doświadczeniem służy Państwu.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z konsultacji u pani protetyk słuchu pod numerem telefonu: +48 666 662 740.