Dopasowanie aparatów słuchowych – usługi zdalne

Dopasowanie aparatów słuchowych przez protetyka słuchu to najważniejsza część w procesie rehabilitacji słuchu. Dobrze dobrane aparaty wymagają współpracy pacjenta z protetykiem i określenia oczekiwań. Pacjenci, z którymi pracujemy mogą zawsze zgłosić się do nas jeśli uważają że chcieliby coś zmienić w swoich aparatach.

Wraz z rozwojem technologii jesteśmy w stanie w coraz większym stopniu odpowiadać na potrzeby naszych pacjentów. Zdajemy sobie sprawę, że często nasi pacjenci są osobami pracującymi i mają  sporo obowiązków, w związku z czym ciężko znaleźć czas na wizytę w gabinecie protetyki słuchu.

Na szczęście producenci aparatów słuchowych razem z nami odpowiadają na Państwa potrzeby i umożliwiają proces zdalnego dopasowania aparatu słuchowego. Co to oznacza?

Jeśli posiadasz aparat słuchowy, który może współpracować z systemem zdalnym to na wizycie u nas możemy uaktywnić funkcję, która umożliwi przesyłanie nowych ustawień aparatu słuchowego bezpośrednio na Twój telefon !
Zainstalujesz je w wygodnym dla siebie czasie i okolicznościach. Jeśli ustawienia nie sprawdzą się to możesz zawsze wrócić do poprzednich. Dopasowanie aparatów słuchowych odbędzie się bez poświęcania Państwa czasu i niepotrzebnych kosztów związanych z dojazdem do gabinetu.

Mamy nadzieję, że podoba się Państwu takie rozwiązanie !

Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu! 😊

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

[…] czas temu pisaliśmy artykuł o zdalnym dopasowaniu aparatów słuchowych – znajdziecie go tutaj.W tamtym artykule opisaliśmy system, w którym zmiany dokonywane w aparacie słuchowym są […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x